top of page

PRODEJ vily 7+1, 210 m² na Spořilově

Aktualizováno: 31. 7. 2023

Nabízím na prodej vilu s bohatou historií na pražském Spořilově s velkou zahradou. Jedná se o vilu s potenciálem k rekonstrukci podle vašich představ pro kvalitní moderní bydlení.

Vila má 4 podlaží – jedno podlaží je podzemní a tři jsou nadzemní. Celková vnitřní plocha domu bez teras je 252 m² (210 m² obytná a 42 m² sklepní prostory). Pozemek je velký 726 m² a je rozdělen na 289 m² zastavěné plochy s nádvořím a 437 m² zahrady. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Připojení je zde na všechny inženýrské sítě – elektřina, plyn, voda a kanalizace.


Budova je částečně podsklepena. Na prvním nadzemním podlaží najdete vstupní chodbu, kuchyň, spíž, menší pokoj, velkou místnost s vysokými stropy, samostatné WC a prostor pro koupelnu. Na druhém nadzemním podlaží jsou tři ložnice a koupelna s toaletou. Je tam také možnost vybudování terasy. Na třetím podlaží je jedna přepažená místnost a terasa.


Zahrada je rozdělena na dvě základní části. První část je na úrovni domu a druhá část je mírně vyvýšená. Jedná o jeden z největších pozemků na Spořilově. Spořilov je situován v blízkosti centra Prahy, nabízí vynikající dopravní spojení a vyvinutou infrastrukturu. Více informací najdete níže.


Hledáme nového majitele, který této nemovitosti vdechne nový život. Zavolejte mi na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE a domluvte si prohlídku co nejdříve.

980 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page