top of page

o mně

Jan Halík

realitní makléř RE/MAX Atrium

jan_halik_010_small.jpg
cert_logo_makler_2_stupne.png
makler_logo_crp.png
  • Jsem zkušeným realitním makléřem s dlouholetou praxí v českém i mezinárodním obchodu. Pracuji pro realitní kancelář RE/MAX Atrium se sídlem v pražském Podolí. Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí lokalitě Praha a okolí.

  • V oblasti obchodování s nemovitostmi vám poskytnu kompletní servis od odhadu tržní ceny nemovitosti, přes prodej, právní poradenství až po výběr nejvýhodnějšího financování nákupu vašeho nového bytu, domu či pozemku. Poradím si i se složitými případy včetně prodeje nemovitostí zatížených exekucemi. V rámci mých služeb zařídím i okamžitý výkup nemovitosti v případech, kdy je prodávající v situaci, kde je rychlost prodeje rozhodující. 

  • Před začátkem mé realitní kariéry v roce 2018 jsem 14 let jako obchodní ředitel v českých i zahraničních společnostech. Poznal jsem život v několika zemích a pár let jsem také pracoval na palubách zaoceánských lodí. Později jsem po uskutečnění několika vlastních realitních transakcí poznal, že právě nemovitosti jsou ten správný obor, kde využiji své profesionální i životní zkušenosti. Jsem velkým příznivcem moderních technologií v online marketingu a obchodní komunikaci. Klienti tak ode mne dostávají kompletní realitní servis založený na kombinaci právní jistoty a progresivních marketingových postupech vedoucích k nalezení nejvhodnějších kupců a nájemců.

  • Síť RE/MAX pro mne byla jasnou volbou. Je to úspěšná, důvěryhodná realitní síť s propracovaným konceptem a důsledným hlídáním etických pravidel obchodování v realitách.

  • Ve volném čase chatařím, cestuji a aktivně podporuji sportování svých i další dětí z Barrandova a Hlubočep jako vedoucí týmu v dětském fotbalovém klubu 1. FC Barrandov.

moje ocenění

moje reference

IMG_0351.jpg

PRODEJ BYTU

Praha

Honza Halík je člověk na svém místě. Jeho prozákaznický přístup, schopnost okamžitého řešení situace, nápady a celková komunikace by mohly být příkladem celé branži.

Alice B., prodávající

IMG_9833.jpg

PRONÁJEM BYTU

Praha

Poskytnuté realitní služby panem Halíkem shledávám velmi profesionální a s jeho přístupem jsem byla nadmíru spokojena. Mohu jen doporučit.

Ellen O., pronajímatelka

IMG_0209.jpg

PRODEJ BYTU

Praha

S panem Halíkem super spolupráce, vše zařídil a se vším poradil.

Stanislava H., prodávající

2.jpg

PRONÁJEM BYTU

Praha

S panem Halíkem jsem byl nadmíru spokojen. Vše bylo vždy přesně tak, jak jsme si řekli a p. Halík vždy a ve všem vyšel vstříc. Moc děkuji a příště se zase obrátím na něj. Moc děkuji.

Michal F., pronajímatel

exterier01.JPG

PRODEJ DOMU

Kolaje

Pan Halík zajistil legalizaci černých staveb i opravu geometrického plánu na katastru tak, aby se nemovitost nakonec úspěšně prodala bez právních vad. 

Roman K., prodávající

35.JPG

PRODEJ BYTU

Praha

Pan Halík má velmi profesionální vystupování, vždy velmi ochotně reagoval na moje dotazy a to i ve svém volném čase. Pokud v budoucnu budu potřebovat
realitní služby, ráda se na pana Halíka obrátím.

Jitka P., prodávající

Proč s RE/MAX Atrium

10 LET

zkušeností

500+

úspěšně realizovaných realitních obchodů

TOP 20

jedna z nejlépe hodnocených kanceláří v síti RE/MAX v České republice

JSME VAŠIMI PRŮVODCI

provedeme Vás celým procesem, vysvětlíme všechny detaily a společně stanovíme cenu

PROGRESIVNÍ MARKETING

nemovitost připravíme k prezentaci na trhu včetně "home staging", fotografií, videa včetně využití obrazu z dronů, inzerujeme na nejnavštěvovanějších webech i sociálních sítích včetně zahraničních 

PRÁVNÍ

JISTOTA

dlouhodobě spolupracujeme se stabilní a velmi kvalitní právní kanceláří, s námi se nemusíte zabývat papírováním, maximum vyřídíme za Vás

bottom of page