top of page

PRODEJ bytu 3+kk, 94 m² v Libni

Nabízíme na prodej velmi pěkný byt 3+kk s klimatizací, speciální zimní zahradou a balkonem. K bytu náleží také nadstandardně velká samostatně uzamykatelná garáž a další garážové stání. Byt se nachází na šestém podlaží moderního domu se skeletovou konstrukcí.

Byt je díky starostlivé údržbě majitele ve výborném stavu. Dům je také pečlivě udržovaný a to včetně okolní zeleně. Stavba téměř dosahuje statusu nízkoenergetické budovy. Byt je orientován na východ a západ. Každého jistě potěší prakticky řešená dispozice. Dispozice bytu 3+kk (celková plocha včetně balkonu 103,8 m², vnitřní plocha bytu 94,4 m²) je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem a zimní zahradou (43,9 m²), ložnici (13 m²), dětský pokoj (13,7), předsíň (13,3 m²), koupelnu (5,4 m²), WC (1,7 m²) a komoru (3,4 m²). Na západní straně bytu je balkon (9,5 m²). Majitelé byt zařídili s citem pro střídmý, praktický ale zároveň příjemný design. Zajímavostí bytu je zimní zahrada navazující na obývací pokoj. Je to samostatně uzavíratelný prostor s individuálně řízenou teplotou. V kuchyni naleznete vše pro moderní vaření. Ložnice i předsíň mají přímý vstup na balkon.


Na podlahách je kombinace dřevěné plovoucí podlahy a velkoformátové dlažby. V komoře je dostatek místa pro vše, co potřebujete odložit, ale mít zároveň rychle k dispozici. V prostorné koupelně s vanou a dvojumyvadlem je také pračka a sušička.


Samostatnou kapitolou je nadstandardně velká samostatně uzamykatelná garáž. Do této garáže dáte nejen velké SUV, ale také motocykl, vaše jízdní kola a další sportovní i jiné věci. V ceně bytu je zahrnuto i další garážové stání pro druhé auto. Nyní toto místo majitelé pronajímají jednomu ze sousedů. V domě je vysokorychlostní připojení na kabelovou televizi a internet.


Lokalita mezi Libeňským ostrovem a Palmovkou je čím dál více žádanější. Nejen kvalita zde budovaných staveb, ale zejména lokalita je to, co láká nové obyvatele. Naleznete zde totiž v podstatě ideální řešení veřejné dopravy. Ani ne 3 minuty chůze to je na stanici metra Palmovka. Ještě kratší cesta je na tramvajové zastávky. V rámci své relaxace nebo sportovního tréninku zde oceníte blízkost přírody v Thomayerových sadech nebo v okolí Libeňského zámku. Po pěkné cyklostezce dlouhé 19 km se můžete projet na kole přes Tróju podél Vltavy až do Klecánek. V pěší dostupnosti je i základní a mateřská škola a pestrá síť obchodů a služeb.

Pro osobní prohlídku mě kontaktujte na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE, rád vás bytem provedu.64 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page