top of page

PRODEJ bytu 2+kk, 62 m² v Rezidenci Modřanka

Aktualizováno: 25. 7. 2023


Nabízím na prodej jižně orientovaný byt 2+kk s vlastní zahradou v moderním projektu Modřanka, s garážovým stáním a prostornou sklepní jednotkou. Dispozice bytu je rozdělena na předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s toaletou a komoru/šatnu. Byt se nachází na prvním nadzemním podlaží a má přímý výstup do vlastní zahrady s terasou. Zahrada je velká 40 m² a rozdělena na dvě části – terasa a zatravněná část osázená keři a stromky.


Budova se pyšní označením energeticky velmi úsporná stavba, což ušetří nemalé peníze na vašich nákladech. Technologickou vyspělost projektu stvrzuje i automatická rekuperace vzduchu. Kuchyňský kout je plně moderně vybaven. Na kuchyň přímo navazuje obývací zóna, kde je dost místa na odpočinkovou část, úložné prostory a případně i pracovní koutek. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu se zahradou. Ložnice nabízí příjemný prostor pro váš klidný spánek. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou a přípojkami pro vaši pračku a sušičku. Speciální úložný prostor je k dispozici v komoře/šatně.


Parkování je řešeno v podzemní garáži, druhé auto je možné parkovat v modré rezidenční zóně na parkovišti přímo před budovou. Byt disponuje i prostornou sklepní kójí. Rezidence Modřanka je velmi vyhledávaný projekt a patří mezi nejrychleji prodávané rezidenční novostavby na pražském trhu. Jedná se o lokalitu v dosahu přírody a přitom s rychlým dojezdem do centra Prahy. V lokalitě je velmi dobrá občanská vybavenost.

Pro osobní prohlídku mě kontaktujte na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE.


26 zobrazení0 komentářů

Yorumlar


bottom of page