top of page

Sklidil jsem ocenění Makléř měsíce srpen

Je to jako s těmi melouny – když jim dopřejete na jaře a přes léto patřičnou péči, „přinesou vám na konci léta ovoce“ a vy se na terase vyhříváte na sluníčku babího léta a vychutnáváte lahodnou chuť sladkých melounů. Za péči o své nemovitosti a klienty jsem sklidil ocenění „Makléř měsíce srpen“, tentokrát však i s velkým dík svému týmu a kolegům Remax Atrium.

Mohu skutečně tvrdit, že se srpen povedl. Na jaře a v létě se mi v nabídce sešly krásné nemovitosti, červenec zářil exkluzivitou, a mnoho z těchto nabídek vyústily v srpnu v transakce. Zrealizoval jsme 2 prodeje. V první řadě to byl krásný rodinný dům v Modřanech, jehož zajímavostí bylo, že si prodávající vybrali nového majitele podle neočekávaných kritérií. Druhým prodejem byla novostavba ve Vršovicích, v Altajské ulici, u které majitel využil příležitosti a pořídil si k bytu obě parkovací stání v podzemní garáži. Povedly se mi i dva pronájmy, a to stylového bytu na Kavčích horách a další designové perličky v Holešovicích.


Srpen byl měsíc, kdy jsem po pracovním vypětí v červenci vyjel na zaslouženou dovolenou, a proto by tyto úspěšné transakce nemusely takto hladce proběhnout bez pomoci mých kolegů. I v takové chvíle si uvědomuji, jak jsem vděčen za to, že jsem součástí skvělého týmu kanceláře Remax Atrium. Vím, že mám vedle sebe profesionály, na které se mohu plně spolehnout, že dají mým klientům profesionální péči. Speciálně děkuji Šárce Jiroutové, Janě Kemrové, Evě Novotné a Jindřichu Svačinovi.


Hledáte nemovitost snů nebo naopak potřebujete svou nemovitost prodat? Obraťte se na mě, jsem realitní makléř, na kterého se můžete spolehnout. Kontaktujte mě na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE, Jan Halík, váš realitní makléř.

43 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page