top of page

Komplexní služby v oblasti nemovitostí

V oblasti realit působím již dlouho. Můžete se na mě obrátit, pokud potřebujete svou nemovitost prodat či pronajmout, připravím pro vás i odborný odhad nemovitosti. Pokud hledáte vysněné bydlení nebo nemovitost jako investici, vyslechnu naše představy a propojím je s mou nabídkou realit a nemovitost pro vás vyhledám. Zajistím rovněž odborný právní servis a hypotéku. Můžete se na mě spolehnout.

Modern House
PRODEJ
nemovitostí

Prodám vaši nemovitost rychle a za maximální možnou tržní cenu. Docílím toho efektivním marketingem a zkušeným obchodním vyjednáváním.

Polyfunkční byt
PRONÁJEM
bytů a domů

Najdu ty nejvhodnější nájemníky a zajistím vám zajímavý a pravidelný výnos z pronájmu, vše v nejkratším možném čase. Nabízím
i správu nemovitostí.

jan_halik_009_small.jpg
ODHAD
tržní ceny

Konzultace ohledně vašich nemovitostí jsou pro vás zdarma. V krátkém čase pro vás připravím i odborný odhad tržní ceny vaší nemovitosti.

Modern House
VYHLEDÁVÁNÍ nemovitosti
na klíč

Vyhledám pro vás nový vysněný domov nebo nejvýhodnější investici splňující vaše požadavky na styl, lokalitu i finance. Vše dotáhnu vždy do konce.

Právníci v Lobby
právní
služby

S naší renomovanou právní kanceláří vám poskytneme kompletní právní servis, včetně všech jednání s katastrem i advokátní úschovou kupní ceny. 

Domácí klíče
zajištění nejvýhodnější hypotéky

Hypotéka od realitního profesionála znamená srovnání skutečně všech nabídek na trhu a výběr té nejvýhodnější právě pro vás. Poradím vám.

bottom of page