top of page

REZERVACE mezonetového bytu 3+kk, 57 m² na Žižkově na prodej

Mezonetový byt má své kouzlo – bydlíte jako v domě a přitom v bytě, v tomto případě v centru Prahy. Nabízím prostorný mezonetový byt 3+kk s balkónem v Biskupcově ulici, Praha 3 - Žižkov. Byt nabízející velmi příjemnou atmosféru a kvalitní podmínky pro bydlení.

Byt byl vystavěn a kolaudován v rámci kompletní renovace klasického žižkovského činžovního domu v roce 2018. Jedná se mezonet o výměře 57,37 m2. Dispoziční uspořádání je následující – na hlavním podlaží je předsíň, pokoj s přístupem na balkón, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a na druhém podlaží je ložnice, samostatná toaleta a posezení na galerii.


V rámci rekonstrukce v roce 2018 byl dům kompletně zateplen a je zařazen do energetické skupiny C – úsporná budova. O dům se vzorně stará místní SVJ, které i velmi dobře hospodaří. Ve fondu oprav je aktuálně naspořena částka přes 2 miliony Kč. Vzhledem k faktu, že vše v domě je zánovní, tak je stav účtu více než dobrý.


Lokalita Biskupcovy ulice a jejího nejlepšího okolí nabízí skvělé podmínky pro bydlení. Byt je také vhodný jako atraktivní investice, i nájemníky je tato oblast velmi žádaná. Ve vzdálenosti cca 200 metrů je zastávka tramvají a autobusů s výborným spojením do centra Prahy či na linky pražského metra.


Láká vás bydlení na Žižkově v tradičním činžovním domě a přitom v bytě, který je novostavbou? Pro osobní prohlídku mě kontaktujte na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE, rád vás bytem provedu.10 zobrazení0 komentářů

Comentários


bottom of page