top of page

PRONÁJEM bytu 3+kk, 75 m² v Karlíně, ulice Křižíkova

Nabízím k dlouhodobému pronájmu karlínský byt 3+kk, 75 m², v klasickém činžovním domě v Karlíně, na rohu ulic Křižíkova a Březinova. Kdo chce žít v Karlíně, je toto ideální volba!

Byt má dispozici 3+kk a užitnou plochu 75 m². Před cca 10 lety prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí. Byly vybudovány dvě moderní prostorné koupelny a kuchyně. Najdete zde předsíň, samostatný kuchyňský kout, dvě ložnice a průchozí obývací pokoj. Jedna ze dvou ložnic má k dispozici šatnu a luxusní koupelnu s prostorným sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba.


Byt se nachází ve 2. patře (3. nadzemní podlaží) a dostanete se do něj výtahem. Okna jsou orientována do ulice Křižíkova. Díky vzrostlým stromům je z nich příjemný výhled do zeleně. Stromy také efektivně tlumí zvuky z ulice.

Pokud hledáte prostorné bydlení v atraktivní lokalitě pražského Karlína, byt v Křižíkově je pro vás ten pravý. Zavolejte mi na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE, rád vás bytem provedu.20 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page