top of page

PRONÁJEM bytu 2+1, 67 m² na Vinohradech, Písecká ulice

V atraktivní lokalitě pražských Vinohrad nabízím k pronájmu hezký, klidný a designově vyladěný byt 2+1 s výměrou 67,5 m². Byt se nachází v klasickém vinohradském činžovním domě v ulici Písecká v těsném sousedství obchodního centra a stanice metra Flora.

Kvalitní design je to, co definuje tento byt, který se nachází na předposledním 6. podlaží cihlového domu (5. patro). Orientace oken je do klidného vnitrobloku na východ i do ulice Písecká na západ. Dispozice bytu je rozdělena na 2 pokoje, kuchyň, koupelnu, předsíň a komoru, která slouží i jako prádelna. Na podlahách v obytných místnostech jsou položeny tradiční dřevěné parkety. V předsíni a koupelně je položena luxusní velkoformátová dlažba. Byt prošel před několika lety velmi kvalitní a nákladnou rekonstrukcí za detailní asistence architektů. Zabezpečení bytu je řešeno kvalitními vstupními dveřmi s dvojitým zámkem. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešeno centrálně z domovní kotelny. Odpadá vám tak starost s manipulací s bojlerem nebo kotlem.


Byt je vybaven úložnými skříněmi, pohovkou, jídelní sestavou, konferenčním stolkem, psacím stolem, knihovnou, komodou v předsíni, pračkou, myčkou nádobí, televizí a v kuchyni samozřejmě vším, co potřebujete pro vaše kulinářské umění včetně indukční varné desky, multifunkční trouby a digestoře. Nájemce má k dispozici vysokorychlostní internetové připojení i kabelovou televizi. Aby se sezónní věci nemusely skladovat v bytě, je k dispozici také suchý, prostorný a kompletně zrekonstruovaný sklep.


Největším benefitem tohoto bytu je ale lokalita. Pokud hledáte dlouhodobý pronájem bytu a chcete bydlet v komfortním a klidném prostředí, zavolejte mi na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE, rád vás bytem provedu.41 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page