top of page

Netradiční pronájem – filmařům

Občas se vyplatí s rekonstrukcí bytu počkat a nechat ho v původním stavu z doby, kdy byl postaven a zařízen. To se vyplatilo majiteli panelákového bytu v Řepích, o nějž projevili zájem filmaři, kteří v Praze aktuálně natáčejí film o životě krasobruslařky Katariny Witt, bývalé olympijské vítězky z NDR.

Filmaři podle scénáře a představ režiséra musí najít pro film vždy vhodnou lokaci. Při tvorbě filmu z doby "Východního Německa" hledali a našli panelákový byt z mé nabídky. Tak se stalo, že jsme nedávno pronajal panelákový byt v téměř původním stavu v Řepích českým a německým filmařům, kteří v Praze aktuálně natáčejí film s pracovním názvem Kati o životě krasobruslařky Katariny Witt, bývalé olympijské vítězky z NDR. Byt má představovat východoněmecký panelák v Chemnitzu, kde Katarina žila se svými rodiči. Perličkou je, že v tom samém bytě už se v minulosti jeden český film natáčel. Ihned po natáčení bude byt připraven pro nové nájemníky. Nebo bude opět obsazen do filmu?


Potřebujete prodat nebo pronajmout svůj dům, byt nebo pozemek, ozvěte se na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE. Může se stát, že se i vaše nemovitost zalíbí filmařům a na čas se stane filmovou hvězdou za zajímavý honorář.


37 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page