top of page

Měsíc březen po boku žen

Březen je první jarní měsíc, sluníčko začíná hřát a lidé se více usmívají. Přední příčky ve vyhlašování makléře měsíce ovládl tentokrát ženský šarm. Gratuluji kolegyním a jsem rád, že jsem se po jejich boku umístil na 3. místě.

Jaký byl měsíc u mě pod pokličkou? Povedl si mi prodej bytu 3+kk ve Vršovicích. Jedná se o byt se zachovalými původními prvky a nový majitel se již chystá na jeho kompletní rekonstrukci. Po ní bude byt zapadat do konceptu celého domu. Ten byl kompletně zrekonstruován v původním duchu a to do posledního detailu dobového designu. Mohu říci, že se jedná o nejhezčí činžák v této lokalitě pražských Vršovic.


O úspěšném pronájmu loftového bytu v atraktivním Karlíně jsme vás již informoval. Mladý pár se má do svého prvního společného bydlení stěhovat již brzy, symbolicky 1. května. Pod rukama mi rychle zmizel i malý slunný byt 1+kk pod Národním muzeem, v Rubešově ulici. Nájemníci věděli, že pro první jarní dny bude jeho balkón ten pravý!


Do své nabídky jsem nabral další nemovitosti na prodej či pronájem. Patří mezi ně například krásný 4+kk na Kavčích horách zařízen prakticky a stylově pod taktovkou zkušeného architekta. Raritou v nabídce je i luxusní rodinný dům 193 m² v projektu Modřanský háj. Kdo chce stavět dům svůj, má příležitost na rozlehlém souboru 3 stavebních pozemků v Kvášňovicích, okres Klatovy. Jedná se o pozemek v obci se vstřícným duchem, v přírodě a přitom na dosah větších měst.


Hledáte nemovitost snů nebo naopak potřebujete svou nemovitost prodat? Obraťte se na mě, jsem realitní makléř s tahem na branku, který vás nezklame. Kontaktujte mě na tel. +420 603 377 791 nebo ZDE, Jan Halík, váš realitní makléř.18 zobrazení0 komentářů

Kommentarer


bottom of page