top of page

Developerský projekt u jezera Lhota – jedinečná příležitost!

Zbystřete! Mám pro vás opravdu unikátní projekt, který se nebude jen tak opakovat. Nabízím komorní developerský projekt nízkoenergetického bydlení v borovém háji u jezera Lhota. Pojďte, představím vám ho.

Představte si to! Přijedete z rušného města do svého domova obklopeného přírodou a klidem, v zimě si zatopíte v krbu, v létě si zajdete vykoupat do jezera. Představte si bydlet v srdci borového háje, dýchat čerstvý vzduch a být přitom pouhých 18 minut jízdy autem od Prahy, na kraji obce Lhota, obce s bohatou historií a tradicemi. To není sen, to může být skutečnost. To může být vaše skutečnost, vaše nové bydlení.


Jedná se o nízkoenergetické bydlení v komorním projektu, kde má každá jednotka své soukromí a prostor. V projektu nabízím bydlení s orientací zahrady na východ nebo na západ. Více informací najdete na webu projektu nebo v mé REMAX nabídce nemovitostí. Neváhejte a začněte realizovat vaše vysněné bydlení!


Ozvěte se brzy, protože se jedná o výjimečnou lokalitu, která se pro developerské projekty bude těžko opakovat! Kontaktujte mě na +420 603 377 791 nebo ZDE.

34 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page